Giedrė nuostabiai atlieka savo darbą bei sukuria jaukią atmosferą. Labai vertinu jos nuoširdumą, dėmesį ir rūpestį. Ačiū už grožį ir gerą nuotaiką.
Paslaugą atliko Giedrė•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Renata•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Buvau pirmą kartą. Patiko. Užsirašiau vėl, nes. Labai gražiai sutvarkė nagus, be kalno bazės.
Paslaugą atliko Agnė•Manikiūras
Daiva•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Apkirpo gražiai, davė patarimų dėl priežiūros
Paslaugą atliko BEATA•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Rasa•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Mes 😘
Paslaugą atliko BEATA•Vaikų kirpimas
Jonas•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nuoširdžiai dėkoju Giedrei už plaukų procedūrą ir itin šiltą priėmimą! :) Taip pat labai ačiū už profesionalias rekomendacijas plaukų priežiūros priemonėms.