Kaip visada labai gražiai apkerpa ir išpildo norus 😊
Paslaugą atliko Giedrė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Dovilė•prieš 16 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Dekoju uz paslauga
Paslaugą atliko Agnė•Rūgštinis pedikiūras
Juliana•prieš 17 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiuosi atliktu manikiūru. Maloni ir rūpestinga meistrė Agnė. Didelis ačiū!
Paslaugą atliko Agnė•Manikiūras
Loreta•prieš 22 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Giedrė niekad nenuvilia, atlieka darbą nuostabiai ir labai kruopščiai! Per tris metus nei kart neturėjau nusiskundimų
Paslaugą atliko Giedrė•Moterų visų plaukų dažymas
Gerda•prieš 22 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi meistrė Agnė. Pedikiūras atliktas labai kruopščiai ir tvarkingai. Salonas labai jaukus ir maloni aplinka. Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos. Dar tikrai apsilankysiu ne kartą