Labai patiko antakių ir blakstienų dažymo procedūra! Meistrė viską atliko kruopščiai ir švelniai, todėl procedūra buvo visiškai neskausminga ir maloni. Antakiai gavosi ryškesni, tvarkingi ir paryškinti taip, kaip norėjau, o blakstienos atrodo tamsesnės ir išraiškingesnės! ❤️ Labai ačiū!
Antakių ir blakstienų procedūros
Kamilė•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visada, nuostabiai apkirpo. Labai draugiška ir gera aplinka.
Paslaugą atliko Diana•Vyriškas kirpimas
Nojus•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas šaunu.
Paslaugą atliko Giedrė•Vyriškas kirpimas
Marius•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Visada laukiu susitikimo su šia puikia meistre,nes žinau,kad išeisiu gerai nusiteikusi bei laukdama sekančio apsilankymo.Ačiū,Giedrute !
Paslaugą atliko Giedrė•Moterų visų plaukų dažymas
Regina•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Giedrė - profesionali stilistė ir labai gera kirpėja.
Paslaugą atliko Giedrė•Kirpimas ir plaukų priežiūra