Nors paslauga teikiama kokybiškai, vis dėlto trečiąkart nesugrįšiu - verta atsiklausti prieš trumpinant nagus ar keičiant ilgį bei formą. Deja, pastebėjau per vėlai.
Paslaugą atliko Agnė•Manikiūras
Juliana•prieš 29 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
👍👍👍👍👍
Paslaugą atliko Agnė•Manikiūras
Tatjana•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Super 😄
Paslaugą atliko Diana•Vyriškas kirpimas
Marius•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki kirpėja Beata, kokybiškai atliktas dažymas. Jaukioje, šviesioje aplinkoje galima visiškai atsipalaiduoti ir skirti laiko tik sau. Tikrai dar sugrįšiu :) !!!