Lankiausi pas meistrę Giedrė. Tikra profesionalė, išgavo plaukų spalva tokia kokios norėjau ir nepažeidė pačių plaukų. Iš salono išėjau labai patenkinta o darbe sulaukiau daug komplimentų iš kolegų. Taip kad labai rekomenduoju apsilankyti pas šia nuostabia ir išmanančia plaukų dažymo technologija meistre. Ir tuo pačiu tariu didelį ačiū už kantrybę ir profesionaluma.🌼🌼🌼❤️
Paslaugą atliko Giedrė•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Virginija•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas labai gerai.
Paslaugą atliko BEATA•Vyriškas kirpimas
Valentinas•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Pati geriausia nagų meistrė, pas kokià esu lankiusis.
Paslaugą atliko Agnė•Manikiūras
Aurimė•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku
Paslaugą atliko Agnė•Manikiūras
Dovilė•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Gedre! Labai patiko kirpimas :*
Rekomenduoju !
Paslaugą atliko Giedrė•Kirpimas ir plaukų priežiūra