Pati baisiausia patirtis,gaila kad negaliu įkelti nuotraukų,parodyti kaip atrodo bei kokią žaizdą paliko ant piršto.35eur už pedik. su ilg. lakavimų,be nuėmimo normali kaina, tačiau tikrai ne už tokį pedikiūrą. Raisos darbų nuotr. neatitinka realybės
Paslaugą atliko Raisa 🇺🇦/pradedančioji meistrė•Pedikiūras
Zarina•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Dėkoju meistrei Jekaterinai už labai kruopštų darbą! 🌸
Paslaugą atliko Jekaterina 🇺🇦•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ieva•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puiku! Labai gražiai padaryti nagučiai. Be galo patenkinta.
Paslaugą atliko Jekaterina 🇺🇦•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gabriela•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas tvarkoje. Graži forma
Paslaugą atliko Oksana•Pedikiūras
Laura•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko maloni meistre! Kruopsciai atliktas manikiuras
Paslaugą atliko Raisa 🇺🇦/pradedančioji meistrė•Japoniškas manikiūras