Grožio studija Mėta- kosmetologė Olga Atsiliepimai

Bitėnų g. 2, Vilnius, 06227

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
42 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Salone lankausi jau ne vienerius metus, būtent dėl kosmetologės Olgos Janonienės, tai buvo mano atradimas. Olga puiki specialistė, begalo šiltas žmogus, kuriam drąsiai patikiu atlikti depiliacijas, kurios atliekamos presciziškai švariai ir greitai. Taip pat noriu padėkoti šiai specialistei už išspręstas veido problemas, kurios kamavo daug metų. Olga puikiai parenka reikiamą procedūra bei kosmetiką,rekomentuoju šią specialistę,nes jos rankose jautiesi saugus ir užtikrintas rezultatais.
Galiu pagirti kosmetologe Olga. Tai jauna, maloniai bendraujanti ir labai profesionali kosmetologė. Pastoviai jau keleta metų lankausi pas ją depiliacijos bei veido proceduroms. Esu labai patenkinta ir rekomenduoju ją kaip puikia specialiste ir nuostabų žmogų.
Labai nuostabi kosmetologė Olga, vizito metu kruopščiai atliko savo darbą, nuoširdžiai bendravo, teiravosi, ar viskas gerai, neskauda. Labai vertinu tokį profesionalumą, tik pačios geriausios rekomendacijos.
Ačiū Olga! Labai maloni specialistė, jau penkta veido procedūra ir efektas akivaizdus, einam tikslo link ir tai daryti man ramu, nes kaikurios procedūros itin skausmingos būdavo pas kitas specialistes, net ir vyrui, bet šį syk Desėjos salone tai vienas malonumas, jokio skausmo, malonus aptarnavimas ir SVARBIAUSIA geri rezultatai. Dar syk, ačiū Olgai ! 👌
Kosmetologė Olga, nuostabi, labai maloniai bendraujanti ir tikra profesionalė! Ne tik puikiai ir kruopščiai atlikta procedūra, bet ir smagiai praleistas laikas. Verta sugrįžti. Rekomenduoju 👌
1
67
8
9