Vaikas patenkintas, atmosfera puiki, aptarnavimas malonus. Rekomenduojame :)
Paslaugą atliko Daiva•Vaikų kirpimas
Inga•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patiko viskas aiskiai, paprastai. kokybiskai atliktas dazymas, rekomendacijos, labai gerai apkirpo. Tai ir vyra kirpimui uzrasiau ir pati sugrizti planuoju😊
Paslaugą atliko Daiva•Moterų plaukų šaknų dažymas
Reda•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė ir smagi pašnekovė. Antakius sutvarkė puikiai, atliepdama norus. Šaunu!