Labai nusivyliau šio salono paslaugomis. Atvykau pasidaryti manikiūro, tačiau po 25 minučių laukimo man pasakė, kad meistrė greičiausiai neprisistatys, nes galbūt pramiegojo. Tai – visiškai neatsakinga ir neprofesionalu. Turėjau svarbų renginį tą pač
Paslaugą atliko Justina•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Urte•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopšti ir atsakinga
Paslaugą atliko Justina•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Dovilė•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionaliai atliktas darbas, atsižvelgė į pageidavimus.
Paslaugą atliko Elinga•Vaikų kirpimas
Oksana•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atlikta paslauga.
Paslaugą atliko Elinga•Kirpimas ir plaukų priežiūra