Geri atsiliepimai žadėjo daug, bet likau nusivylus. 4 nagučiai po paslaugos yra tiesiog baisoki- šonai nedalakuoti, vienas išplatintas į priekį su gelio kalnu, ant kito matosi neišlygintas gelis ir teptuko ruožai, dar kitas su gauburėliu vidury, topas nevienodai padengtas prie odelių, ruožais prie kraštų jo nėra. abejoju, kad lakavimas laikys 🥹.Iki gero manikiūro taip pat toli toli. Kai turi, su kuo lyginti, tai šiandien dienai meistriśkumas max 6/10.☹️
Paslaugą atliko Tatjana (Ru, Ua)•Ilgalaikis gelinis manikiuras