Viskas puikiai:) neturiu priekaistu atliktam manikiurui
Manikiūras
Ilona•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū mano plaukų fėjai Gretai! Kaip visada garbanos tobulos 🥰 paprastai, greitai ir labai gražiai 🤗
Ačiū ir Rimutei už švelnų ir tuo pačiu išraiškingą makiažą.
Buvau labai labai patenkinta 🤗
MakiažasRodyti viską...
Greta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiku
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Rasa•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
puiki meistrė. būsiu nuolatinė klientė 👍
Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Gabija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni meistrė, darbą atliko itin kruopščiai. Esu labai patenkinta rezultatu! :)
Paslaugą atliko Mažena•Antakių dažymas Henna dažais