Viktorija , manikiūra atliko gerai, tačiau jos nuotaika ir akivaizdus nepastenkinimas klientu nuteikè nemaloniai. Nemalonu ir tai, kad demonstratyviai išreiškè, kad nekalba lietuviškai, tik angliškai ir rusiškai( manau jau geriau sakytų ukrainietiškai).
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpėja kruopšti, maloni, tačiau jautėsi stresas, nes nespėja pagal grafiką. Sėkmės.