Prieš atliekant procedūrą pirmiausia turėjo būti dezinfekuojami kojų pirštai (procedūros metu taip pat), tačiau tas nebuvo padaryta, todėl mano nuomone meistrė savo darbą atliko nekokybiškai. Tą būtina padaryti! To pamiršti neįmanoma. Susidarė toks vaizdas, kad meistrė kažkur skubėjo. Pedikiūras atliktas taip pat paviršutiniškai.
Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Agnė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas super🙌
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Giedre•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku!
Paslaugą atliko Elinga•Moterų plaukų šaknų dažymas