Puikiai atliktas manikiūras! Prieš tai šiame salone manikiūrą buvo atlikusi kita specialistė, tai jau antrą dieną atsilaupė odelės aplink nagus. Šįsyk - nieko panašaus, viskas puikiai! Ir pati manikiūrininkė Laura itin maloni. Ačiū! :)
Manikiūras
Virmantė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Paslaugą atliko Mažena•Antakių korekcija siūlu
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloniai, profesionaliai ir greitai.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Jolanta•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai puiki meistrė, nagučiai sutvarkyti nuostabiai!
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Laiku priėmė, maloniai aptarnavo, kokybiškai atliko savo darba, reagavo į klienta.
Paslaugą atliko Luana•Kirpimas ir plaukų priežiūra