Sumokėjau už pedikiūrą ir lakavimą, o realiai gavau tik lakavimą. Pėdos ir pirštai tragiškai "sutvarkyti", labai trūksta kruopštumo, ne pirmą kartą atlieku procedūrą, tikrai žinau, kaip galima gražiai sutvarkyti kojas. Lakavimui irgi trūksta meilės, įkirpo odelę, kraujo normaliai nenuvalė, o jį užlakavo, ko pasekoje atrodo, kad nagas purvimas. Nesuprantu, kam užsiimti pedikiūru, jei tai neteikia malonumo. Linkiu tobulėti!