Lankausi jau kurį laiką, manikiūru lieku patenkinta visada :)
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė Mažena yra nuostabi! Esu labai patenkinta atlikta procedūrą. Prieš tvarkymą antakių meistrė parinko tinkama formą, paklausė kaip norėčiau dažyti riškiau ar natūraliau. Su pincetu darbavosi labai kruopščiai ir atsargiai, tai kad visiškai neskaudėjo. Taipogi tobulai parinko spalvą. Šypsena nuo veido nedingo visą dieną! 🧡 Labai rekomenduoju! Ir tikrai apsilankysiu dar nie viena karta ❤️ didelis ačiū už tobulus antakius!