Meistre gražiai ir kruopščiai atliko darbą. Likau tikrai patenkinta.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Antakių dažymas buvo ne hena dažais. Registravausi antakių korekcijai ir dažymui. Meistrės atliktas darbas buvo puikus, tačiau kadangi šis salonas dirba tokiu principu- meistrai naudoja tas medžiagas kurios nupirktos, nusivyliau priemonėmis kurios buvo naudojamos, tiksliau- siauru pasirinkimu. Dažų spalvos-juoda arba tamsiai ruda, finale išėjau su tobulos formos tačiau gerokai per tamsiais antakiais.