Grožio studija Omorfi

4,9
1658 atsiliepimai
Senasis Ukmergės kl. 46, Užubalių km., Vilniaus raj. (PC Rimi), 14196
Atidaryta šiandien : 10:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
1658 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas atlikta greitai ir tvarkingai, esu patenkinta :) ačiū!
Ilg.lakavimas padarytas labai storas, odelės ne pilnai sutvarkytos.
Puikiai atlieka savo darba kirpeja Luana ,manikiuru meistre Jrena😊
Rekomenduoju
Puikiai
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Danguolė
Kosmetologė
4.8
52 atsiliepimai

Apie

Grožio terapiautė turinti 12metų patirtį grožio srityje. Visada pasiruošusi patarti ir parinkti tinkamas veido procedūras, bei pagal jūsų odos būklę ir tipą parinkti tik Jums tinkamas priemones.

Paslaugos

Veidas
Masažas
Depiliacija

Darbų galerija

Neringa
Kosmetologė, vizažistė
5.0
39 atsiliepimai

Apie

Mano vardas Neringa. Esu kvalifikuota kosmetologė bei vizažistė. Nuolat domiuosi naujovėmis kosmetologijos srityje, tobulinu ir gilinu savo žinias bei įgūdžius seminaruose, mokymuose. Siūlau Jums estetines grožio procedūras, kurios padės Jums būti laimingom ir gražiom.

Paslaugos

Veidas
Masažas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Neringa

Profesionalus6
Elinga
Kirpėja - Plaukų stilistė
5.0
138 atsiliepimai

Apie

Sveiki, esu plataus profilio kirpėja Elinga - vyriškų, vaikiškų, moteriškų kirpimų, dažymų ir šukuosenų meistrė. Kirpėjos darbas yra įgyvendinta mano vaikystės svajonė, kuria mėgaujuosi jau 8 metus. Esu stilistė, patarėja, draugė, mylinti savo darbą. Stengiuosi kiekvienam klientui patarti, padėti atskleisti gražiausias kiekvieno puses ir išleisti visada patenkintą savo šukuosena. Domiuosi naujausiomis dažymo, kirpimų, plaukų priežiūros ir puoselėjimo tendencijomis, žengiu koja kojon su mada. Darau progines, vestuvines šukuosenas ir šukavimus. Laukiu visų norinčių atsinaujinti ar pakeisti savo šukuoseną.

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Elinga

Profesionalus11
Išmanantis darbą10
Aukštos kvalifikacijos7
Luana
Kirpėja - Plaukų stilistė
4.9
151 atsiliepimai

Apie

Sveiki! Mano vardas Luana, esu plataus profilio kirpėja. Atlieku moteriškus,vyriškus bei vaikiškus kirpimus bei kasdienius sušukavimus. Mano tikslas - atskleisti Jūsų neatrastą grožį.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Luana

Išmanantis darbą13
Rūpestingas12
Kruopštus9
Profesionalus7
Vera
Kirpėja - Plaukų stilistė
4.9
46 atsiliepimai

Apie

Aš esu Vera – nuolatos tobulinu savo įgūdžius, domiuosi naujovėmis bei stengiuosi, kad klientas visuomet liktų patenkintas, gerai jaustųsi ir patiktų ne tik aplinkiniams, bet ir pats sau! Todėl kaskart atlikdama kirpimą, dažymą ar formuodama šukuoseną, stengiuosi suteikti kiekvienam klientui individualumo. Esu jauna, todėl turiu daugybę šaunių idėjų, kupina ryžto, energijos ir noro kilti karjeros laiptais. Kalbu rusiškai, šiek tiek angliškai.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Jurgita
Kirpėja - Plaukų stilistė
4.8
12 atsiliepimai

Apie

Aš esu Jurgita kirpėja – plaukų stilistė. Mano darbe svarbiausias uždavinys tai, kad klientas visuomet liktų patenkintas, gerai jaustųsi ir patiktų ne tik aplinkiniams, bet ir pats sau! Todėl kaskart atlikdama kirpimą, dažymą ar formuodama šukuoseną, stengiuosi suteikti kiekvienam klientui individualumo bei atsižvelgiant į kiekvieno kliento asmenybę suformuoti Jam savotiško išskirtinumo. Grožio srityje esu tik pradedančioji, todėl šiuo metu už jūsų pasirinktą paslaugą mokėkite 30% mažiau!

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Greta
Kirpėja - Plaukų stilistė
4.9
56 atsiliepimai

Apie

Sveiki! Aš esu Greta Šileikytė, kirpėja - šukuosenų dizainerė. Jau nuo pat vaikystės svajojau tapti kirpėja, todėl labai myliu savo darbą ir jį puoselėju jau 15 metų. Nuolatos tobulinu savo įgūdžius, domiuosi naujovėmis bei stengiuosi, kad klientai pasinaudoję mano paslaugomis iki kito apsilankymo jaustųsi gražūs ir stilingi. Mano darbe svarbiausias uždavinys tai, kad klientas visuomet liktų patenkintas, gerai jaustųsi ir patiktų ne tik aplinkiniams, bet ir pats sau! Todėl kaskart atlikdama kirpimą, dažymą ar formuodama šukuoseną, stengiuosi suteikti kiekvienam klientui individualumo bei atsižvelgiant į kiekvieno kliento asmenybę suformuoti Jam savotiško išskirtinumo.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Karina
Vizažistė

Apie

Esu makiažo specialistė, šioje sferoje dirbu nuo 2014 metų. Dirbu tik su profesionalia kosmetika: MAC, Make Up For Ever, Bobbi Brown ir kt. Vizažas mano gyvenime užima labai svarbią vietą. Tai nėra vien tik mano darbas, tai - didelė aistra. Makiaže man yra svarbu tinkamai paslėpti tam tikrus klientės trūkumus, neužgožiant jos privalumų.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Irena
Nagų meistrė
5.0
173 atsiliepimai

Apie

Esu Irena, manikiūro ir pedikiūro meistrė. Šioje srityje dirbu nuo 2010 m., dirbu kruopščiai ir atsakingai, kad jūsų nagučiai atrodytų gražiai ir jaustųsi gerai. Myliu tai ką darau ir darau tai nuoširdžiai. Pozityvumas, draugiškumas ir dėmesys detalėms, tai savybės kurios lydi mane kasdien ir visą gyvenimą.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Irena

Profesionalus14
Aukštos kvalifikacijos11
Išmanantis darbą8
Kruopštus7
Viktorija
Nagų meistrė
4.9
72 atsiliepimai

Apie

Sveiki, aš esu manikiūro, pedikiūro bei nagų priauginimo meistrė Viktorija. Jau daugiau nei 10 metų užsiimu šia veikla ir neketinu sustoti. Per tiek laiko ne tik sukaupiau didžiulį patirties bagažą, bet ir dalyvavau daugybėje seminarų, kursų ir konferencijų, kuriuose gilinau tiek teorines, tiek praktines nagų priauginimo, pedikiūro bei manikiūro žinias. Visuomet stengiuosi darbą atlikti kruopščiai ir kokybiškai, vadovaudamasi nuoširdumo ir tarpusavio pagarbos vertybėmis. Siekiu, kad išeidami klientai ne tik džiaugtųsi dailiais nagučiais, bet ir spinduliuotų plačia šypsena. 😊 Atvykau iš Ukrainos, dėl to kalbu ukrainiečių, rusų bei anglų kalbomis.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Lina
Nagų meistrė
5.0
20 atsiliepimai

Apie

Esu kvalifikuota manikiūro-pedikiūro meistrė, šioje srityje dirbu virš 7m. Esu kruopšti bei draugiška. Dirbu atsakingai, visada atsižvelgiu į klientės norus. ☺️❤️

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mažena
Antakių meistrė
5.0
38 atsiliepimai

Apie

Mano vardas Mažena, baigiau kosmetologiją Socialinių mokslų Kolegijoje. Esu antakių meistrė, kuri be galo myli savo darbą ir į darbą einu kaip į šventę. Kasdien stengiuosi kuo daugiau visko išmokti, semtis naujų idėjų, kad savo klientes paversčiau tikromis mūzomis.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Nida
Nagų meistrė
4.9
55 atsiliepimai

Apie

Esu kvalifikuota manikiūro ir nagų priauginimo meistrė. Esu kruopšti ir draugiška. Dirbu atsakingai, visada atsižvelgiu į klientės norus. Tobulėju su Jumis ir dėl Jūsų.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Nida

Profesionalus10
Agata
Vizažistė

Apie

Sveiki, labai džiaugiuosi, kad užsukote! Trumpai apie mane: šiuo metu esu sertifikuota vizažo ir antakių meistrė. Dirbu grožio srityje dar visai neseniai, nuo 2022-ų metų pradžios. Taip pat turiu psichologijos išsilavinimą, ir darbo patirties įvairiose sferose, kol širdis atvedė čia, kur turiu labai mylimą veiklą. Nuolat tobulėju ir stengiuosi įsiklausyti į kiekvieną jūsų pageidavimą. Labai kviečiu registruotis :) Makiažo mokyklos: “Makeup secrets akademija” “Carolina makeup Studio” Antakių dizaino ir blakstienų tobulėjimo kursai: “Cinderella beauty school” “Kovalenko brow bar” “GK akademy”

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Jelena
Permanentinio makiažo specialistė
5.0
102 atsiliepimai

Apie

Esu Jelena, permanentinio makiažo bei antakių meistrė. Šioje srityje dirbu jau daug metų. Nuolat tobulinuosi ir plečiu savo žinių bagažą. Mano šūkis: "Ne kiekybė, o kokybė"! Žodyje "kokybė" telpa ne tik gražus antakiai, bet ir nepriekaištinga higiena, sterilūs įrankiai, jauki ir rami aplinka, privatumas, skani kava ir malonus bendravimas. Savo darbe vadovaujuosi taisykle "Jeigu nori sulaukti grįžtamojo ryšio, privalai klientui atiduoti maksimumą"!

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Jelena

Aukštos kvalifikacijos8
Profesionalus7
Išmanantis darbą5
Laura
Nagų meistrė
4.8
91 atsiliepimai

Apie

Esu kvalifikuota nagų meistrė, šioje srityje dirbu virš 4 metų. Atlieku aparatinį/kombinuotą manikiūrą, ilgalaikį lakavimą, nagų korekciją. Esu kruopšti ir draugiška. Dirbu atsakingai, visada atsižvelgiu į klientės norus. Tobulėju su Jumis ir dėl Jūsų! ❤️

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Laura

Profesionalus6

Apie saloną

Grožio studija Omorfi
14196 Senasis Ukmergės kl. 46, Užubalių km., Vilniaus raj. (PC Rimi)

Skirkite valandėlę savo grožiui puoselėti, pasimėgaukite, atsikvėpkite!
Grožio studijoje "Omorfi" atliekamos kirpimo, šukuosenos, manikiūro-pedikiūro, nagų priauginimo, mikropigmentacijos, depiliacijos, blakstienų priauginimo bei makiažo paslaugos.

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0020:00
SekmSekmadienis
10:0015:00
Šiame salone naudojami produktai
Keune
L'Oréal
Make up for ever
Olaplex
Refectocil
Schwarzkopf Professional
Victoria Vynn

Grožio salonai netoliese