Pirmas vizitas ir jaučiausi nuostabiai. Kirpėja labai šilta, maloni, nuoširdžiai patarė ir sukūrė tokią jaukią atmosferą, kad iškart pasitikėjau. Rezultatas labai patiko – tikrai sugrįšiu. 🤍
Paslaugą atliko Vilma•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Laura•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Džiugu, kai atrandi kokybiškas paslaugas prie namų…
Paslaugą atliko Vilma•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Loreta•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada tobulai. Labai džiaugiuos ,kad turime puikia kirpėja kaiminystėje!