Viskas labai gerai ir tvarkingai. Nuostabi meistrė.
Paslaugą atliko Vilma•Vyriškas kirpimas
Janas•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, švari jauki aplinka. Kartosim !
Paslaugą atliko Vilma•Vyriškas kirpimas
Kšištof•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpome vaiką – viskas labai patiko! 😊 Labai malonus ir šiltas bendravimas, kirpimas atliktas puikiai ir kruopščiai. Ačiū už kantrybę ir profesionalumą. Būtinai sugrįšime dar ne kartą!
Paslaugą atliko Vilma•Vaikų kirpimas
Justinas•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni meistrė, puikiausiai suprato mano norus. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Vilma•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Sabina•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai geras salonas, viskas gražu, švaru, naujoviška. Rekomenduoju.