Nuo pirmos minutės pas Viktoriją jautės ne "greit nukirpsiu ir viso gero", o tikras dėmesys žmogui. Labai maloniai priėmė, atidžiai išklaisė mano lūkesčius, patarė, kas labiausiai tiktų man. Gavau ne tik nuostabų aptarnavimą, bet ir šilumą, rūpestį bei profesionalius patarimus. Viktorija dirba krupščiai, atsakingai ir akivaizdžiai myli savo darbą. Jaučiasi profesionalumas kiekviename žingsnyje, nuo bendravimo iki galutinio rezultato. Iš salono išėjau ne tik gražesne šukuosena, bet ir su nuotaika
Paslaugą atliko Viktorija•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Vida•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai atliktas darbas!
Paslaugą atliko Miglė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Dovilė•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Andrėją lankausi jau ne pirmą kartą, kadangi antakiai visada yra sutvarkomi nepriekaištingai ir išlieka labai ilgai, tad labai rekomenduoju!!!
Paslaugą atliko Andrėja•Antakių ir blakstienų procedūros
Auksė•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Jau lankausi ne pirmą kartą, labai petenkinta rezultatu<3
Paslaugą atliko Andrėja•Antakių ir blakstienų procedūros
Emilija•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiuosi tiek makiažu, tiek šukuosena! Vizažistė profesionali, turi švelnias rankas, labai maloni ir dėmesinga detalėms. Makiažas ir šukuosena puikiai išsilaikė visą dieną, o pats procesas buvo labai jaukus ir malonus. Pagaliau atradau savo meistrę būsimoms šventėms :)