Labai dziaugiuosi atradusi nuostabias meistres.kosmetologe Giedre begalo maloni,draugiska,svelni,ismananti gerai savo darba specialiste.vizitas visada malonus,jaukus,aplinka visada tvarkinga kas man labai patinka.visada tobulus antakius padaro🥰 mano veidas pasikeite po Giedres ranku,labai dziaugiuosi pasiektu rezultatu.nuosirdus Aciu Giedrei.
Viktorija stipri specialiste plauku,jos darbai kalba patys uz save,stulbinantys rezultatai.saunuoles mergaites.dziugu kad Jus esat tokios nuostabios.🥰
Živilė•prieš daugiau nei 4 metus
Labai gera atmosfera, malonus bendravimas ir puikiai atliktos procedūros💯Rekomenduoju! Ypač kosmetologei Giedrei 💯👌
Žydrė•prieš daugiau nei 4 metus
Labai gerai
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Salonas tobulas! Jauki atmosfera, profesionalus meistrai, visada išeinu su šypsena! Rekomenduoju❤️