Puiki specialistė. Kruopšti ir dėmesinga. Procedūra praėjo greitai ir be skausmo. Rekomenduoju:)
Paslaugą atliko Jovita•Auskarų vėrimas
Ugnė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni ir linksma, greitai,kokybiškai atliko darbą
Paslaugą atliko Jovita•Auskarų vėrimas
Anonimas•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko masažas,maloni meistrė. Pastarasis laikotarpis labai man sunkus, masažo dėka sugebėjau atsipalaiduoti ir pajausti trumpam lyg našta nukrito nuo pečių, ačiū ir labai rekomenduoju!