Grožio terapeutė - kosmetologė Ramunė

Laisvės pr. 71B, Vilnius (Šeimos grožio centras), 07189
5,0
10 atsiliepimai
Laisvės pr. 71B, Vilnius (Šeimos grožio centras), 07189

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Depiliacija
Veidas

Susipažink su komanda

Ramunė
Grožio terapeutė - kosmetologė
5.0
5 atsiliepimai

About

Esu kvalifikuota gožio terapeutė atliekanti efektyvias kosmetologines procedūras. Pradedant klasikine kosmetologija ir baigiant aparatine. Procedūrų metu naudoju aukščiausios kokybės priemones, todėl rezultatas matosi jau po pirmos procedūros. Susitikimo metu sprendžiame odos problemas, patariu kaip tinkamai prižiūrėti veido odą, atgaunate jėgas, atsikratote įtampos ir pailsite. Dirbdama savo darbą mane labiausiai įkvepia laimingos klientų akys, todėl procedūros metu atiduodu visą savo meilę ir atsakomybę. Taip pat atlieku depiliacijas vašku, antakių korekciją ir dažymą Henna arba Refekto Cil dažais.

Apie saloną

Grožio terapeutė - kosmetologė Ramunė
07189 Laisvės pr. 71B, Vilnius (Šeimos grožio centras)

Sveiki.

Esu grožio terapeutė – kosmetologė, atliekanti efektyvias kosmetologines procedūras: pradedant klasikine kosmetologija ir baigiant aparatine kosmetologija. Taip pat atlieku antakių korekciją ir dažymą, nepageidaujamų plaukelių šalinimą vašku. Mano darbas tai mano hobis ir didžiulė gyvenimo dalis, kuri man suteikia daug džiaugsmo. Nuolat keliu kvalifikaciją, tobulinuosi įvairiuose kursuose-seminaruose. Vertinu darbo kokybę ir patį žmogų, todėl procedūros metu siekiu ne tik gerų rezultatų, bet ir sielai suteikti ramybės, o kūnui padėti dvasiškai ir fiziškai atsipalaiduoti.

Atvykę pas mane veiduko procedūrai parenku pagal Jūsų odos problemą ir poreikį tinkamą procedūrą ir jau po pirmos procedūros galite džiaugtis matomais ir jaučiamais rezultatais. Procedūros metu taip pat sužinosite kaip tinkamai turėtumėte rūpintis savo veido oda ir kaip puoselėti jos grožį.

Mano tikslas – laimingos Jūsų akys ir Jūsų norų išpildymas, todėl procedūros metu atiduodu visą savo meilę ir rūpestį!

Rūpinkitės savimi, mylėkite, puoselėkite ir atraskite laiko sau…

Iki susitikimo!

Jūsų grožio terapeutė – kosmetologė Ramunė

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0018:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai

Grožio salonai netoliese