Viskas buvo gerai, tik reiktų lietuviškai pasisveikinti pradžioje (iš pagarbos Lietuvai) ir odelės tvarkomos buvo TAIP tvarkingai, kad net skaudėjo pora dienų po procedūros (paraudę buvo, vietomis oda net nubrūžinta).
Paslaugą atliko Olha•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Joana•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni, šneki, kruopšti,
Paslaugą atliko Olha•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Inga•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiūrininkė tikra savo srities specialistė. Lankysiuosi šitame salone dar ne vieną kartą.
Paslaugą atliko Olha•Manikiūras
Daiva•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas darbas. Labai kruopšti ir atidi.
Paslaugą atliko Olha•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Vaida•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopščiai ir profesionaliai sutvarkyti nagai. Jauki atmosfera, didžiulis spalvų pasirinkimas. Geriausios rekomendacijos :)
Paslaugą atliko Olha•Ilgalaikis gelinis manikiuras