Paslaugą atliko Olha•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ana•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
kokybiškas, tvarkingas , gražus manikiuras !!!🌺🌺🌺
Paslaugą atliko Olha•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Diana•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū :)
Paslaugą atliko Olha•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gintare•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai nekokybiškas lakavimas. Gelis po topu buvo nedadžiovintas, lakas atšoko. Kita meistrė turėjo vargti, kol viską nuėmė. Jau nekalbant apie tai, kad drėgmė po laku gali sukelti infekcijas ar nago plokštelės pažeidimus. Nerekomenduoju.
Paslaugą atliko Olha•Ilgalaikis gelinis manikiuras