Grožio terapijos specialistė Justė

Juozapavičiaus g. 9A, Vilnius (Crystal de Luxe Beauty House), 09311

Grožio terapijos specialistė Justė artimiausiu metu Treatwell platformoje neturi laisvų laikų. Rask salonus, turinčius vietos arba Ieškok ir atrask salonus netoliese.

Find the best venues near you

Beauty Magic

10 reviews
A. Juozapavičiaus g. 9A, Vilnius, 09311

A Studio

10 reviews
Olimpiečių 3E-110, Vilnius, 09235

Skin Care estetinė kosmetologija

8 reviews
Šermukšnių 1-18, Vilnius, 01106

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

4,8
25 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Pati kosmetologė labai maloni, draugiška.Tačiau mokant beveik 40eu ir atliekant veido valymo procedūrą beveik 2val tikėjausi, kad oda bus gerai išvalyta ir švari. Taip nebuvo,oda beveik nepasikeitė, išspaustas vienas kitas inkštiras (rašiausi kombinuotam). Veidą valant skudurėliu jis labai smirdėjo,buvo nemalonu. Taip pat gale procedūros kosmetologė patarė darytis rūgštinį valymą mano odai. Kodėl jis nebuvo pasiūlytas vietoj kombinuoto jei esate savo srities žinovė, nežinau.Gaila išleistų pinigų
Maloni meistrė.
Procedūra atlikta labai kruopščiai, suteikta daug naudingos informacijos. Rekomenduoju!
Labai maloni kosmetologė. Turi daug žinių. Kai kiti man sakė - reikia tiesiog dažniau veido valymą darytis! Tai Justė pasakė, kad reikėtų ištirti skrandį/žarnyną, nes vien tik veido valymai situacijos neišgelbės. Rekomenduoju!
Labai malonus ir gavininantis veido valymas su drekinimu.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Grožio terapijos specialistė Justė
09311 Juozapavičiaus g. 9A, Vilnius (Crystal de Luxe Beauty House)

Esu kvalifikuota grožio terapijos specialistė Justė. Dirbu su didele aistra kosmetologijai ir meile žmonėms. Mano tikslas yra Jūsų sveika, švytinti oda ir teisingas požiūris į odos priežiūros rutiną. Esu įsitikinusi – gražią odą gali turėti kiekviena. Tam reikia reguliarios priežiūros, šiek tiek kantrybės ir labai didelės meilės sau. Ir žinoma visai tai dar turi lydėti harmoningas gyvenimo būdas. Jūsų odos grožis – Jūsų rankose. O aš su esu pasiruošusi nurodyti Jums teisingą kelią ir su visa meile puoselėti Jūsų odos grožį.

Dirbu su profesionalia Christina Laboratories kosmetika. Kosmetikos preparatuose sujungti ne tik seni, laiko patikrinti natūralūs augaliniai komponentai, bet ir naujos medžiagos išgautos dėka pažangių mokslinių biotechnologijų. Optimali koncentracija, sinergetiškai veikiantys komponentai, taip pat naudojama sisteminė žingsninė procedūrų sistema, leidžia plačiai spręsti įvairias, kosmetologines odos problemas.

Atlieku veido valymus – ultragarso aparatu, rūgštinį, mechaninį, kombinuotus, odos drėgmes atstatančias, odos atnaujinimo procedūras.

Puoselėkime Jūsų odos grožį kartu!

Su meile,
Justė

PirmPirmadienis
10:0022:00
AntAntradienis
10:0022:00
TrečTrečiadienis
10:0022:00
KetvKetvirtadienis
10:0022:00
PenktPenktadienis
10:0022:00
ŠeštŠeštadienis
10:0022:00
SekmSekmadienis
10:0020:00