Gyle grožio salonas Atsiliepimai

Vytauto pr. 43A, Kaunas, 44352

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
174 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Meistrė Simona puikiai atlieka savo darba
Rodyti salono atsakymą...
Labai gražus salonas, tikrai išskirtinis interjeras. Labai džiaugiuosi manikiūro paslaugomis, meistrė dirba labai kruopščiai, didelis spalvų psirinkimas. Šaunu, kai vienoje vietoje gali rasti tokį platų paslaugų psirinkimą.
"Gyle"grožio salonas jaukus ,gražus dizainas,šaunus kolektyvas,labai malonios darbuotojos,visada pasitinka su šypsena.Ne vienus metus plaukus tvarkausi pas kirpeja Ieva,pasitikiu jos skoniu,ji parenka kokia spalva dažyti plaukus,taip pat pataria koks tiktu kirpimas.Tam pačiam salone darausi manikiūra,manikiūriste Diana savo darba atlieka nepriekaištingai.Iš salono išeinu geros nuotaikos ,jaučiuosi pailsejus.
Salonas man labai patinka, nuo pat salono atidarymo naudojuos Gyles paslaugom. Atmosfera taip pat puiki, darbuotojos i savo darba ziuri labai rimtai ir profisionaliai. Atsako i visus man dominancius klausimus ir pataria kaip elgtis. Plius visada pavaisina kava
Labai džiaugiuosi atradus GYLE grožio salona, puikiai atliko plauku dažyma, ir parekomendavavo kokias plauku priežiuros priemones naudoti namuose. Kolektyvas pasirode labai draugiskas, jauki atmosfera, visada pasiulo kavos ar arbatos, tai ne tik paslauga, bet ir puikus polsis po darbo dienos :) Rekomenduoju koloristę Ieva :)
1
3233
34
35