Simona tikras gėris! Davė daug patarimų, puikiai nusimano savo srityje. Vien pakirpus plaukus pasijaučiau daug geriau. Ačiū! :)
Evelina•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni specialistė Indrė :) Puikiai atliko pedikiūrą. Rekomenduoju!
Paulina•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuo pat salono atsidarymo naudojuosi Gyle paslaugomis ir nei karto nebuvau nusivylus. Ypatingas demesis skiriamas tavo norams- jie visada igyvendinami. Proceduros atliekamos su puikiomis, kokybiskomis priemonemis. Kainos ir kokybes santykis. Rekomenduoju visiems!
Vilma•prieš apie 6 metus
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė Simona puikiai atlieka savo darba
Monika•prieš apie 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai gražus salonas, tikrai išskirtinis interjeras. Labai džiaugiuosi manikiūro paslaugomis, meistrė dirba labai kruopščiai, didelis spalvų psirinkimas. Šaunu, kai vienoje vietoje gali rasti tokį platų paslaugų psirinkimą.