Man patiko. Nukirpo taip, kaip norėjau. Labai ačiū.
Paslaugą atliko Emilija•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Jūratė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas taip kaip norėjau;))
Paslaugą atliko Emilija•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Greta•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko kirpimas, kirpėja Emilija puikiai išmano savo darbą, nutaikė labai tinkamą ilgį ir formą, rekomenduoju.
Paslaugą atliko Emilija•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Kristina•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Vyksta plaukų transformacija su dažymais, spalva atitaike 10000%, nuostabiai parinkta spalva, toliau tesime galiukų sviesinima, tikiu kad bus puikiai kaip ir kiekvienas apsilankymas 🥰
Paslaugą atliko Emilija•Moterų plaukų šaknų dažymas
Živilė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
puikiai kaip visada :) Kirpimas puikus, bendravimas ir aplinka maloni, miela grįžti, nes visada žinau, kad išeisiu tobula :)
Paslaugą atliko Emilija•Kirpimas ir plaukų priežiūra