Paslaugos kokybė vidutiniška, bet atitinkanti kainą, kuri nėra aukšta (žinant, kokios jos apskritai Vilniuje).
Kirpėja geranoriška, bet nelabai taktiška.
Sušukavimas po kirpimo buvo prastas, grįžusi namo išsiploviau galvą ir susišukavau iš naujo.
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Gintarė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Praeitas atliktas manikiūras išsilaikė labai gerai. Naujas atliktas - taip pat kruopščiai. Diana labai puiki meistre.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai puikiai sutvarkė plaukus, ačiū! Atmosfera salone maloni, jauki - grįšiu dar kartą.
Paslaugą atliko Julija•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Super!😍
Paslaugą atliko Julija•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Milda•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabiai sutvarkyti nagai ir smagus pasiplepejimas su Diana! Tikrai grisiu, aciu! :)