Pirmą kartą per daug metų išėjau iš kirpėjos visiškai laiminga.
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Violeta•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju. Turiu labai storus plakus ir su jais kirpėja susidorojo puikiai. Labai rekomenduoju, darbas atliktas itin kruopščiai ir profesionaliai. Būtinai ateisiu dar kartą :)