Labai malonus aptarnavimas. Esu labai patenkinta plaukų kirpimu ir dažymu.
Moterų plaukų šaknų dažymasRodyti viską...
Jūratė•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai prastai. Gerai, kad kirpau tik galiukus, dėl to plaukai nenukentėjo. Bet džiovintuvu nudegino galvą, plaukus paliko netvarkingai ir paleido šlapia galva. Beje, dirbo nusmaukta kauke, nieko neatsiklausus. Žodžiu, pati blogiausia patirtis ir niekam nerekomenduoju.
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Likau labai patenkinta rezultatu! Darbas buvo atliktas profesionaliai ir kokybiškai☺️ Rekomenduoju!!!😉