Puikus kirpimas, malonus ir draugiškas aptarnavimas, gera kaina.
Paslaugą atliko Judita•Kirpčiukų kirpimas
Ana•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Lankausi šiame salone ne pirmą kartą ir gaila ,kad šį kartą nekokia patirtis..Neringa po nudažymo net nesugebėjo švariai plaukų išplauti ,plaukų džiovinant net nesuformavo,gaila negaliu nuotraukos įkelti.
Pasitikimas kliento max prastas ..
Paslaugą atliko Neringa•Moterų visų plaukų dažymas
Lina•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpėja buvo be galo faina ir pagalbinga. Kirpimas išėjo labai gražus!
Paslaugą atliko Elzė (junior stylist)•Vyriškas kirpimas