Viskas būtų super jei ne kelios situacijos. Kai tarpusavio pasikalbėjimai tampa svarbesni nei dėmėsys klientui - tai visada vertinu kaip minusą bet kokioje aptarnavimo srityje.
Paslaugą atliko Neringa•Moterų visų plaukų dažymas
Aneta•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai.
Paslaugą atliko Ignas•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Gerda•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
ziauru
Paslaugą atliko Ignas•Vyriškas kirpimas
Rokas•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Buvau pas kirpėją Igną. Gavau tokį kirpimą kokio norėjau ir net geriau!☺️ atmosfera puiki, viskas patiko, ačiū!
Paslaugą atliko Ignas•Kirpimas ir plaukų priežiūra