Labai patiko Egle! Apkirpo, kaip norejau ir buvo smagu pabendraut :)
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Jogilė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Salono atmosfera ir meistrai puikus, su cinkeliu ;)
Moterų plaukų šaknų dažymas
Jolanta•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Neringa nereali savo srities meistrė! labai patiko naujas įvaizdis, tikrai grįšiu ☺️🫶🏼
Paslaugą atliko Neringa•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Paula•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai
Paslaugą atliko Laura•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Ula•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jei kas norit kirpčiukų, bet bijot, tai labai rekomenduoju apsilankyti pas Igną. Niekas geriau už Igną šioj žemėj nekerpa. O ir naujas salonas super fainas, puikioj vietoj!
Paslaugą atliko Ignas•Kirpimas ir plaukų priežiūra