Puiki, jauki atmosfera. Malonūs darbuotojai, meistrai, meistrės. Atsižvelgia į pageidavimus, stengiasi, kad rezultatas būtų puikus. Patinka, kad salone dirba vienu metu keletas meistrų, neįpareigojantis, draugiškas bendravimas.
Paslaugą atliko Judita•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Jūratė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Super kirpimas kaip visada, nuotaika ir vaibelis visada positive, aplinka jauki.
Paslaugą atliko Dominykas•Vyriškas kirpimas
Emilis•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražiai nukirpo, vaikas liko labai patenkintas! 💚
Paslaugą atliko Judita•Vaikų kirpimas
Anna•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Liną kirpausi antrą kartą. Labai patiko bendravimas ir profesionalus darbas, papasakojo kaip išsidžiovinti kirpčius kad nesisuktų :D
Paslaugą atliko Lina Žalimaitė•Kirpčiukų kirpimas
Auguste•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai smagus laikas, lengva, profesionalu, rekomenduoju!