Naugarduko gatvė 8, Vilnius, 01141
Atidaryta rytoj : 10:00 - 19:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
4 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai patiko atlikta procedūra. Viskas aukštame lygyje, nuo šypsenos pasitinkant, atpalaiduojančios procedūros iki išlydėjimo. Ieva tikra savo srities profesionalė. Daugiau tokių nuostabių specialistų. Kurie įsigilina į tavo bėdas, rekomenduoja ir pataria. Tikrai dar sugrįšiu ne kartą :)
Esu labai patenkintas čia teikiamų paslaugų kokybe. Ypač maloniai nustebino prieš akupunktūrą dedamos taurės – tiesiog kaifuoju kai jos yra uždedamos ant įtampos prisotintų nugaros vietų. Ieva labai rūpestinga ir dėmesinga, o aplinka jauki ir atpalaiduojanti, su geru muzikos grojaraščiu fone. Kol kas akupunktūros kurso dar nepabaigėme, bet skausmas kaklo srityje jau sumažėjęs. Tikrai rekomenduoju :)
Rekomenduočiau kiekvienam! Akupunktūros paslauga naudojausi pirmą kartą ir likau labai patenkinta. Specialistė Ieva labai padėjo surasti problemą ir ją išspręsti. Super!
Ačiū Ievai už jos profesionalumą ! Esu patenkinta procedūra ir drąsiai rekomenduoju 👍🏻

Susipažink su komanda

Ieva

Apie

Aš, Ieva Malcevičiūtė – licencijuota kinų medicinos ir akupunktūros specialistė. Esu baigusi Vestminsterio universitetą Londone, kur studijuodama specializavausi akupunktūros terapijos srityje. Taip pat gilinausi į kinų medicinos principais paremtas mitybos ir masažo teorijas, kurias dabar taikau terapijoje. Studijų metu ir dabar pirmyn mane veda tikėjimas, kad integruota medicina yra mūsų ateitis ir kelias į sveikesnį gyvenimą. Tuo įsitikinau jau studijų metu praktikuodama akupunktūros terapiją Universiteto poliklinikoje ir Nacionalinėje Sveikatos Tarnyboje (NHS) skausmo klinikoje. Siekdama įminti kinų medicinos paslaptis, po studijų toliau gilinti žinias ir semtis naujų patirčių išvykau į kinų medicinos gimtinę – Kiniją, Hangdžou. Stažavausi vienoje seniausių regiono ligoninių, kurioje jau beveik šimtmetį tradicinė ir rytų medicina tarpusavyje sėkmingai sąveikauja. Vėliau kvalifikaciją kėliau ir ligoninėje Singapūre. Pietryčių Azijoje sukauptą patirtį parsivežiau į Lietuvą ir dabar ja noriu dalintis su jumis. Holístico tikslas – padėti žmonėms geriau suprasti savo kūną, jo siunčiamus signalus ir parodyti, kaip paprastomis priemonėmis galima pasiekti puikių rezultatų, atrasti savo gyvenimo sveikuosius taškus ir užtikrinti kelią į geresnę savijautą.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas

Apie saloną

Holístico
01141 Naugarduko gatvė 8, Vilnius

Holístico – tai šiuolaikinė holistinė klinika, padedanti žmonėms geriau suprasti savo kūną, jo siunčiamus signalus ir parodyti, kaip paprastomis priemonėmis galima pasiekti puikių rezultatų, atrasti savo gyvenimo sveikuosius taškus ir užtikrinti kelią į geresnę savijautą.

PirmPirmadienis
10:0019:00
AntAntradienis
10:0019:00
TrečTrečiadienis
10:0019:00
KetvKetvirtadienis
10:0019:00
PenktPenktadienis
10:0019:00
ŠeštŠeštadienis
Uždaryta
SekmSekmadienis
Uždaryta

Masažo salonai netoliese