Holistinė Studija Kintera

Turgaus a. 23A, Klaipėda, 91246

Atsiprašome, Holistinė Studija Kintera artimiausiu metu Treatwell platformoje neturi laisvų laikų. Rask salonus, turinčius vietos arba Ieškok , kad matytum salonus netoliese.

Find the best venues near you

Si beauty Kosmetologė Ramunė

206 reviews
Taikos pr. 7, (Salon 07), Klaipėda, 91134

Sakura grožio salonas

106 reviews
Bangų g. 10 , 91251 Klaipėda

Loreta de Mar

229 reviews
Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda, 92117

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
10 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Noriu padėkoti visai “Kintera” komandai už labai šiltą, malonų aptarnavimą. Didžiulė padėka ir pagarba vadovej už profesionaliai atliktą darbą
Laba diena, noriu padėkoti Jums už profesionaliai atliktus masažus, kurių dėka galiu nesiremdamas vaikščioti, neklupčiodamas. Dar kartą dėkoju už profesionalumą, o gal būt ir už talentą būti masažistu.
Puikus specialistai. Labai jums ačiū.
Esu dėkinga specialistams už puikiai ir profesionaliai atliktą darbą. Nuo pat pirmo vizito, tiek iš vadovo, tiek iš personalo, jautėsi nuoširdumas, tikras rūpestis ir profesionalumas. Dėkoju visiems!
Dėkoju mergaitem už profesionalumą, nuoširdų bendravimą.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Holistinė Studija Kintera
91246 Turgaus a. 23A, Klaipėda

AR DAŽNAI tenka girdėti žodžius - nieko nerandame, esate sveikas?

Ar norėtumėte gyventi pilnavertiškesnį, laimingesnį gyvenimą, užuot jautę nuolatinį stresą, nenugalimą skausmą, energijos stoką ar kankinantį nerimą, kuris atima iš jūsų galimybę gyventi taip, kaip iš tiesų norite?

Norite būti laisvas, lengvai judėti, nuveikti didelius ir prasmingus darbus, tačiau atrodo niekas nebegali padėti atgauti prarastos kontrolės ir atstatyti vidinę harmoniją. Ieškote švelnaus, natūralaus ir tausojančio jūsų kūną būdo.

Patikėkite savo problemas mums.

Holistinėje studijoje Kintera vertinamas natūralumas, holistinis požiūris į problemos visumą, pasitikėjimas bei autentika.

Remdamiesi ypatingu T. Myers sveikatinimo metodu, kai į žmogaus fizines ir psichosomatines problemas žiūrima kaip į vieną visumą, sprendžiame problemų atsiradimo esmę, ją suformavusius mechanizmus, užtikrindami ilgalaikį ir kokybišką poveikį.

Holistinės studijos Kintera metodika skiriasi tuo, kad sprendžiant kliento problemas atsižvelgiama į visą žmogaus sistemą, išnaudojant organizmo savireguliacijos mechanizmus, naudojant penkis pagrindinius jutimus (rega, klausa, uosle, lytėjimas ir skonis), užuot apsiribojant besiskundžiančiojo individualiais simptomais.

Studija taip pat taiko SI – sensorines integracijos principą, kurio metu sudaromas subalansuotas veiklų planas įtraukiant aktyvumą skatinančius, padedančius geriau susikaupti ir raminančius pratimus.

Mūsų unikalios metodikos ir patarimų dėka vėl galėsite tapti savimi. Uostamiesčio širdyje įsikūrusioje, jaukioje studijoje kiekvienu klientu rūpinamės kaip šeimos nariu, o išleidžiame tik pailsėjusį ir su gera savijauta. Jūsų komfortas mums be galo svarbus, todėl diagnostikai ir jūsų unikalaus sveikatinimo plano sudarymui skirsime tiek laiko, kiek tik jo reikės.

90% studijos klientų mus rekomenduoja savo artimųjų rate. Įsitikinkite šios ypatingos metodikos galia patys, pajuskite kaip priartėjate prie tikrojo savęs jau po pirmosios procedūros.

Leiskite mums išspręsti jūsų sveikatos nusiskundimus natūraliais, holistiniais, nemedikamentiniais ir neoperaciniais būdais. Rezervuokite susitikimą ar parašykite mums žinutę jau dabar!

Mielai lauksime svečiuose.

PirmPirmadienis
08:0020:00
AntAntradienis
08:0020:00
TrečTrečiadienis
08:0020:00
KetvKetvirtadienis
08:0020:00
PenktPenktadienis
08:0020:00
ŠeštŠeštadienis
Uždaryta
SekmSekmadienis
Uždaryta