Labai puikus salonas, puiki atmosfera. Labai kruopšti ir atsakinga meistrė. O rezultatas tiesiog tobulas👌🏼
Antakių korekcija siūlu
Augustina•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Makiažas buvo ne tik labai gražus, bet ir puikiai išsilaikė visą dieną – net vakare atrodė kaip ką tik padarytas. Darbas vyko greitai ir sklandžiai - tuo pačiu metu kolegė darė šukuoseną, todėl sutaupiau daug laiko. Rezultatu esu labai patenkinta.
Sušukavimas ir proginės šukuosenosRodyti viską...
Emilija•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada, labai patiko! 🌸🌸
Paslaugą atliko Kornelija•Plaukų tonavimas moterims
Gabrielė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
.........................................
Paslaugą atliko Gražina•Antakių korekcija siūlu
Edita•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražiai atliktas makiažas, atlaikė visą šventę, atitiko visus lūkesčius