Jaučiausi salone labai jaukiai, maloniai priėmė. Labai kokybiškai, greitai atliko kirpimą. Kornelija labai draugiška, empatiška. Jaučiausi nustebintas tokiu maloniu aptarnavimu ir kokybe. Rekomenduoju, o pats manau sugrįžti neabejodamas
Paslaugą atliko Kornelija•Vyriškas kirpimas
Domas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patiko, labai gera patirtis ir maloni meistrė.
Paslaugą atliko Edita•Blakstienų priauginimas
Luka•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku!
Paslaugą atliko Kornelija•Moterų plaukų šaknų dažymas
Silvija•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku
Paslaugą atliko Kornelija•Vyriškas kirpimas
Dovydas•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
viskas labai puiku. nuostabus darbas, džiaugiuosi
Paslaugą atliko Kornelija•Moterų visų plaukų dažymas