Pas Gražiną tvarkausi antakius ne metus ir ne du ir nė minties nėra iškeist į kokią kitą meistrę! Viskas viename - ir pačio žmogaus fainumas, ir meistro profesionalumas! Tik geriausios rekomendacijos! ❤️
Paslaugą atliko Gražina•Antakių korekcija siūlu
Irma•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dirba atidžiai ir kruopščiai, apkirpo gražiai, rekomenduoju🙂