Nuoširdžiai dėkoju už nuostabius proginius makiažus. Jaučiausi ypatingai graži – taip nesijaučiau jau seniai. Tobulas darbas, malonus bendravimas ir profesionalumas. Rekomenduoju visiems ieškantiems kokybės.
Paslaugą atliko Ieva•Makiažas
Saulė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puikia makiažas ir šukuosena, jaučiausi kaip karalienė
Paslaugą atliko Ieva•Makiažas
Simona•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė! Ir įsiklausė į norus, ir patarė, kaip būtų geriau ir gražiau! Labai patiko.
Paslaugą atliko Ieva•Makiažas
Edita•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Šukuosena ne tik graži, bet ir išsilaikė tris dienas!
Paslaugą atliko Ieva•Sušukavimas ir proginės šukuosenos