Ilgalaikio Grožio Klinika

5,0
242 atsiliepimai
Savanorių pr. 139, Kaunas, 44146
Atidaryta rytoj : 09:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Depiliacija
Veidas
Kūnas

Mūsų darbai

Atsiliepimai apie saloną

5,0
242 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Atlikau ne permanentą, o lazerio procedūrą antakiams. Todėl vietoje kur paslauga ir mano įvertinimas aukščiausias - aš vertinau ne permanentinį, o lazerio procedūrą. Gintarė - nuostabi, jauki, profesionali, darbą išmananti meistrė kuri man padėjo išspręsti didelę ilgus metus besitęsiančią bėdą dėl blogai atlikto permanento. Esu jai be galo dėkinga už rūpestį, kruopštumą, nuoširdžius patarimus ir puikiai atliktą antakių šalinimą lazeriu.
Puikus aptarnavimas ir kokybė!
Tikrai dar sugrįšime!
Viskas labai šaunu meistre Rita tikrai išmano savo darba labai ačiū jai.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Liucija
VIP Permanent Makeup Master
4.9
14 atsiliepimai

Apie

L.Penkauskienė yra gerai žinoma ilgalaikio makiažo specialistė ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. 2016m. Olandijoje vykusiame "World Championship of Microblading" tapo III vietos laimėtoja (I vieta - JAV, II vieta - UK). Nuo 2016m., po savo laimėjimo, pakviesta tapti tarptautine teisėja permanentinio makiažo čempionatuose. Oficialiai įteiktas vienintelis pasaulyje "Microblading Abassador" statusas (ši kategorija buvo įteikta Microblading procedūros pradininko, meistro, Branko Babic, Serbija). Šio statuso reikšmė - padėka, už Microblading procedūros garsinimą, savo darbais, visame pasaulyje. Šiuo metu veda mokymus Lietuvoje, bei užsienyje (kontraktai su mokyklomis Olandijoje, Belgijoje, UK, Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Jungtinėse Amerikos Valstyjose ir Meksikoje) taip pat aptarnauja VIP klientus savo klinikoje Lietuvoje, Kaune.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Gintarė
Elite Permanent Makeup Artist
5.0
40 atsiliepimai

Apie

Gintarė (ELITE Permanent Makeup Master) yra aukštos kvalifikacijos meistrė dirbanti kartu su Liucija ir asistuojanti jai mokymų metu. Gintarė šio kruopštaus meno mokymus baigė 2014m. Mokinosi Liucijos Penkauskienės vykusiuose mokymuose ir nuo to laiko, dėl savo gerų darbo rezultatų, buvo pakviesta dirbti kartu. Ši meistrė taip pat yra kėlusi kvalifikaciją ir kitose permanentinio makiažo mokymų įstaigose Lietuvoje ir užsienyje. Šiuo metu Gintarė aptarnauja visus klientus Lietuvoje "Ilgalaikio Grožio Klinikoje", bei sėkmingai asistuoja Liucijai vykdant mokymus Olandijoje, Belgijoje, UK, Norvegijoje, Švedinoje, Danijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Paslaugos

Kūnas
Veidas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Gintarė

Išmanantis darbą9
Profesionalus5
Aukštos kvalifikacijos5
Augustė
Daktarė dermatovenerologė

Apie

Atlieka konsultacijas ir estetines procedūras tokias kaip raukšlių korekcija hialuronu/botulinu, lūpų kontūro formavimą (putlinimą). Augustė yra Lietuvos dermatovenerologų draugijos, Europos dermatologijos ir venerologijos akademijos, Europos dermatoonkologijos asociacijos narė. Darbo patirtis - daugiau nei 6 metai. ​

Paslaugos

Veidas
Rita
Elite Permanent Makeup Artist
4.9
50 atsiliepimai

Apie

Rita yra baigusi kolegijos studijų programą - Grožio terapija/Medicina ir sveikata. Ji yra kvalifikuota specialistė, nuolatinė įvairių seminarų dalyvė teoriniuose ir praktiniuose mokymuose, kurių tematika cheminiai pilingai, SPA aparatinės veido procedūros. Šiuo metu dirba su O.D.A., Guinot ir pHformula kosmetikos linijomis. Klientams taupantiems laiką ir pageidaujantiems ilgiau trunkančio rezultato, specialistė Rita, galės pasiūlyti bei atlikti antakių formavimą ir dažymą Ilgalaikiais Hena (chna) dažais. Taip pat ji atlieka "Fibroblast" procedūras, yra įgijusi tarptautinį diplomą. Dirba tik su profesionaliu, patentuotu aparatu. 2012 m. baigė Femina Bona blakstienų priauginimo mokymus ir įgijo Master Class laipsnį. Tai specialistė, turinti ilgalaikę darbo patirtį, kuri profesionaliai įvertins Jūsų natūralių blakstienų būklę bei pasiūlys geriausią sprendimą blakstienų priauginimo srityje. Rita nuolat stažuojasi įvairiuose mokymuose, domisi naujovėmis bei kelia savo kvalifikaciją. Permanentinio makiažo meno išmoko 2014 m. Specialistė mokėsi Liucijos Penkauskienės permanentinio makiažo mokymuose. Dėl savo kruopštaus darbo ir profesionalumo buvo pakviesta dirbti "Ilgalaikio grožio klinikoje". Ši specialistė kėlė savo kvalifikaciją ir kituose permanentinio makiažo mokymuose Lietuvoje ir užsienyje.

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Rita

Profesionalus9
Kruopštus7
Kristina
Elite Permanent Makeup Artist
5.0
19 atsiliepimai

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Patogumai

Bendri
Nepriimama su gyvūnais
Draugiška vaikams
Oro kondincionierius
Laikraščiai
Produktai
Natūralūs ingredientai
Internetas
Nemokamas WiFi
Prieinamumas
Pritaikyta neįgaliesiems
Mokėjimo būdai
Tik grynieji pinigai

Apie saloną

Ilgalaikio Grožio Klinika
44146 Savanorių pr. 139, Kaunas
PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0017:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Salono apdovanojimai
Top Rated 2020

Grožio salonai netoliese