Visada gera grįžti 😊 Kai būnu Klaipėdoje visada čia tvarkausi antakius, net jei meistrė keičiasi, visada einu rami, nes žinau, kad salone dirba tik geriausios xx
Paslaugą atliko Donata•Antakių ir blakstienų procedūros
Elli•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionali, sprendžia odos problemas individualiai. Labai rekomenduoju tiek veido, tiek sugars odai, kūno procedūroms, lpg.
Paslaugą atliko Deimantė•Veido pilingas
Taira•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas super ir greitai
Paslaugą atliko Gabrielė•Antakių ir blakstienų procedūros
Dija•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko Gabrielės darbas su antakiais ir blakstienomis, rekomenduoju :)
Paslaugą atliko Gabrielė•Antakių korekcija siūlu
Dovilė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuoširdi ir puiki meistrė.
Paslaugą atliko Gabrielė•Antakių ir blakstienų procedūros