Procedūrą išbandžiau jau 3 kartus, labai patinka. Nuėmė kojų sunkumą ir oda tapo švelnesnė. Tikrai bent kartą į mėnesį įtrauksiu į savo rutiną 😊 O Deimantė puiki, jauna specialistė, rekomenduoju.
Paslaugą atliko Deimantė•Liekninamoji procedūra
Dajana•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už blakstienas ir smagius pašnekesius, procedūros laikas tikrai neprailgo:)
Paslaugą atliko Gabrielė•Blakstienų laminavimas
Ieva•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikus salonas
Paslaugą atliko Deimantė•Liekninamoji procedūra
Rūta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko meistrės padarytas makiažas.. išlaikė visą dieną bei naktį 😇