Kruopščiai ir tvarkingai atliktas manikiūras, labai gerai laiko. Suprantu, kad idealiausia būtų lankytis kas 3-4 sav, bet atsitinka visko ir išvaikštau ilgiau. Man patinka ši meistrė
Paslaugą atliko Ingée•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Kornelija•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai ir greitai. Meistre miela pasnekove ir salono lokacija negali buti patogesne.
Paslaugą atliko Ingée•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Vaida•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patenkinta ir procesu, ir rezultatu. Maloni aplinka ir meistrė. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Ingée•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Giedrė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Tvarkingai ir kruopščiai atlikta paslauga. Ačiū
Paslaugą atliko Ingée•Ilgalaikis gelinis manikiuras