Pagaliau radau sau tinkamą meistrę, malonus bendravimas, visų detalių aptarimas ir puikiai atliktas pedikiūras .
Paslaugą atliko Ingée•Manikiūras
Kristina•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Tvarkingai ir kruopščiai atliktas darbas. Ačiū
Paslaugą atliko Ingée•Manikiūras
Aurelija•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Pradedant nuo to, jog nepaklausia kokia forma mane tenkina, turiu pati paprašyti, jog pataisytų, paprašiau užlakuoti 2 sluoksnius lako, nes nagai buvo peršviečiami, paminėjau, jog jautrios odelės, bet nelabai svarbu tai pasirodė, nes išėjau su 3 kraujuojančiais pirštais, taip pat turėjau paprašyti, jog išbėgusį sukietėjusį laką nuvalytų nuo pirštų ir paminėjus, jog matau oro burbuliukus ant lako, pasakė- “tai čia nieko tokio”. Nemanau, jog už 35e., turiu taisyti “meistrę” 5kartus ir prašyti.
Paslaugą atliko Ingée•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ugnė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai. Labai kruopščiai atliko manikiūrą
Paslaugą atliko Ingée•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Rūta•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Pedikiuras atliktas tvarkingai, tik odeles veliau buvo kiek jautresnes nei iprastai.
Paslaugą atliko Ingée•Ilgalaikis gelinis pedikiuras