Puikus salonas, maloni atmosfera, darbuotojai, išmanantys savo darbą 👌
Moterų plaukų šaknų dažymas
Rima•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
gerai apkirpo
Vilius•prieš beveik 6 metus
Ne vienerius metus su dukra lankomės pas kirpėją Agnę. Puikiai įvertina, pataria ir pakonsultuoja dėl plaukų būklės ir priežiūros. Esam labai patenkintos jos darbu. Jauki kirpyklos aplinka.
Diana•prieš beveik 6 metus
Ingrei kerpuosi jau gal apie 3-4 metus ir net 50 km atstumas nėra kliūtis pakliūti pas savo mylimą kirpėją Gintarę kuri beprotiškai fantastiškai atlieka savo darbą. Džiaugiuosi, kad yra toks grožio salonas ir fainas darbuotojų kokektyvas. Šį saloną vertinu aukščiausiais balais.