Puikiai atlikta procedūra. Nuostabi meistrė Ingrida. Jauki atmosfera. Max atsipalaidavimas ir tikrų tikriausia grožio terapija. Didžiausia rekomendacija!:)
Paslaugą atliko Ingrida•Veido pilingas
Martyna•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni ir profesionali Ingrida, jauki atmosfera, svarus salonas
Paslaugą atliko Ingrida•Kūno procedūros
Vilma•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Ingrida•Veido pilingas
Urte•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi meistrė, lankausi gana dažnai, tai tiek po kūno procedūrų, tiek po veido procedūrų, esu pastebėjus ryškius pokyčius.